Stoly do restaurace

 

Restaurační provoz je vlastně prověrkou řemeslné dovednosti každého truhláře. Naše restaurační stoly  splňují vysoké nároky, které tento  provoz vyžaduje. Pevnost konstrukce a materiály musí čelit riziku rychlého opotřebení. Proto nohy stolu vyrábíme z bukového a dubového masivu, pevné spoje jištěné šrouby, povrchová úprava kvalitními laky lépe odolává  mechanickému poškození. 

 

Stůl do restauraceV nabídce máme stoly z masivu, dýhy a lamina. Stoly dřevěné kulaté na pevné centrální kovové noze nebo  se stylovou nohou z ohýbaného bukového dřeva. U takového stolu vynikne  lehká ohýbaná židle tonetka nebo křesílko s područkami. Z klasických stylů můžeme nabídnout stoly  robustního vzhledu se silnými nohami a deskou, takový je stůl BEN a MILANO.  Moderním nadčasovým vzhledem se může pyšnit náš Matrix.  Hodí se snad do všech interiérů různých stylů. A stejně  tak mu sluší jakákoli židle.  Jednoduchý klasický  ohýbaný typ, moderní dřevěná celočalouněná židle i ta s kovovou podnoží. Navštivte naši prodejnu nábytku v Praze.

 

Tyto stoly do restaurace vyrábíme z kvalitního dřevamasivu, který je však finančně náročnější. Nejoblíbenějším dřevem je dubovýStůl do restaurace masiv, ale také čím dál vzácnější jilmové dřevo.  Z těch levnějších materiálů můžeme nabídnout  dýhovanou dřevovláknitou a laminátovou dřevotřískovou desku. Z dýh používáme nejčastěji dubovou, bukovou a ořechovou dýhu. Ale také cizokrajné dýhy s exotickou kresbou dřeva. I dnešní nabídka lamina věrně imitujícího desén a strukturu dřeva,  beton i rezavějící plech a jiné  abstraktní dekory, je opravdu bohatá.

 

V případě, že vás naše stoly zaujaly, napište nám svou poptávku. Rádi vám nabídneme naše zkušenosti a zpracujeme individuální cenovou nabídku.

s