Restaurační barové židle, barové dřevěné židle, restaurační barové stoly

 

Nejčastějším typem barového sezení v restauracích a barech jsou barové stoly na centrální kovové noze se čtvercovou, obdélníkovou nebo kulatou základnou. Není se čemu divit, takovýto barový stůl je prostorově úsporný a přitom stabilní díky litinovým těžkým podnožím. Modulární systém umožňuje kombinovat tvarově a rozměrově stoly podle potřeb restaurace.

 


Stůl celomasivPro interiér restaurace je nejvhodnější  bukový či dubový masiv, přírodní materiál příjemný na dotek, praktický  a trvanlivý po mnoho let. Opotřebením získává specifickou patinu, která mu spíše prospívá. Je však finančně náročnější. Ekonomičtější varianta je dýha nebo  lamino. Nejvíce používaným materiálem stolových desek je právě lamino, a to díky zdařilým imitacím dekoru a struktury dřeva, kovových povrchů i betonu.

 

Některé typy středových nohou umožňují  výškovou regulaci i možnost lepení skleněné stolové desky díky přídavnému adaptéru. Sklo všakStůl se středovou nohou musí projít bezpečnostní úpravou kalením, která zvyšuje jeho odolnost a minimalizuje nebezpečí poranění. Pro náročné podmínky v  exteriéru,  se pro stoly na centrální kovové noze doporučují  werzalitové desky odolávající nepříznivému počasí i slunečnímu záření.

 

V případě zájmu nám zašlete poptávku, rádi vám zpracujeme nabídku na míru podle vašich potřeb.

s