Stoly s kovovou centrální nohou

Stoly se středovou nohou přinášejí praktické řešení interiéru restaurace, kavárny, baru i bistra. Jsou prostorově úsporné, stabilní díky litinovým a ocelovým základnám a variabilní díky modulárnímu systému. U centrálních podnoží uvádíme doporučené rozměry stolových plátů zaručující dostatečnou stabilitu stolu. V nabídce máme moderní jednoduché tvaryčerné barvě, chromu a nerezi, nebo zdobné litinové tvary pro stylový interiér.

 

Stolové pláty je možné vybírat z bukového a dubového masivu, dýhovaných materiálů a praktických laminovaných dřevotřískových desek. Nabídka dekorů imitací dřeva, kovů i betonu je velmi široká, vzorníky jsou k dispozici v našich prodejnách. Dále nabízíme werzalitové desky pro použití v exteriéru odolávající vyšším teplotám, povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

 

Stůl na centrální noze nerez
Stůl na centrální noze černé

Stůl na centrální noze nerez

Stůl na centrální noze je vhodný do domů ale stejně tak i do restaurací a barů. Stůl lze vyrobit na míru, dle požadavků zákazníka (rozměr i typ stolové desky).Cena uvedena za rozměr 90x90. Nabídka moření je pouze ilustrativní, nabízíme až 30 barevných odstínů.

Zobrazit vzorník

Stůl na centrální noze černé

Stůl na centrální noze je vhodný do domů ale stejně tak i do restaurací a barů. Stůl lze vyrobit na míru, dle požadavků zákazníka (rozměr i typ stolové desky). Cena uvedena za rozměr 90x90. Nabídka moření je pouze ilustrativní, nabízíme až 30 barevných odstínů.

Zobrazit vzorník
s