Restaurační barové židle

V této sekci najdete barové dřevěné židle vhodné pro restaurace, vinárny a bary, moderních i klasických tvarů, z bukového a dubového dřeva. Celodřevěné i čalouněné látkou,  kůží či ekokůží.

 

Pro dokonalý celek interiéru jsou navrženy ucelené kolekce židlí. Zahrnují jak židle k jídelnímu stolu, tak k barovému sezení  a také pohodlná křesílka ideální  k delšímu stolování. 

Barová židle BST 0010
Barová židle BST 0042
Barová židle BST 0045
Barová židle BST 0071
Barová židle BST 0072
Barová židle BST 0910
Barová židle BST 1840
Barová židle BST Malachit
Taburet C3141
Taburet C4075
Taburet C4303
Barová židle BST 4720
Barová židle BST 5172
Barová židle BST 5200
Barová židle BST 5210
Barová židle BST 5245
Barová židle BST 6100
Barová židle BST 8291
Barová židle BST 9927

Barová židle BST 0010

Židle celočalouněná vhodná do restauracích,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 0042

Barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně. (Na výběr čalounění s knoflíky nebo bez).

Barová židle BST 0045

Barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva.Čalouněna s knoflíčky nebo bez (ozdoba). Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 0071

Barová židle z bukového dřeva, možnost vybrat si moření i čalounění. Vhodné do restauraci.Tento typ je určen pro větší množství odběru.Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 0072

Barová židle z bukového masivu, možnost výběru moření i čalounění. Vhodná i do restaurací. Tento typ určen pro větší množství odběru.Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 0910

Barová židle klasického stylu.Vyráběná v bukovém masívu.Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 1840

Celodřevěná barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST Malachit

Barová židle z bukového dřeva, možnost vybrat si moření i čalounění. Vhodné do restauraci.Tento typ je určen pro větší množství odběru.Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Taburet C3140

Taburet který svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.Čalouněný nebo celodřevěný.

Taburet C3141

Barová židle která svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.

Taburet C3580

Celodřevěná barová židle svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.Čalouněný nebo celodřevěný.

Taburet C4075

Barová židle která svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.Čalouněný nebo celodřevěný.

Taburet C4076

Celodřevěný taburet který svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.

Taburet C4303

Barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběna z bukového dřeva.

Barová židle BST 4720

Barová židle zajímavá svým zpracováním kulatého sedáku. Vyráběná z bukového dřeva.Sedák čalouněn také v KUŽI.

Barová židle BST 5172

Barová židle vhodná do restauracích,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 5200

Barová židle vhodná do restauracích,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 5210

Barová židle BST 5210 vyráběná z bukového masivu v provedení dřevěného nebo čalouněného sedáku.Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 5245

Židle doporučována do restaurací,hotelů a podobně.Vyráběná z bukového dřeva.Sedák čalouněn také v KUŽI.

Barová židle BST 6100

Stylová barová židle z bukového masivu, konstrukčně velmi pevná, vhodná do restaurací. Je možné zvolit rozdílné látky na opěradle a na sedáku. Zvolit ozdobnou paspuli v barvě dle svého výběru. Široká nabídka čalounění a barevného provedení kostry barové židle.

Barová židle BST 8291

Barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 9927

Buková barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle Aldo BST-1070

Buková celodřevěná židle v retro stylu. Vhodná do minimalisticky řešených interiérů, vhodná do restaurací. Vyrábí se také jako jídelní židle.Při větším odběru cena bude stanovena individuálně.

Barová židle BST-0023

Barová židle BST-0023 je součástí kompletní rodinky navržené designérem pro restaurace, kavárny, hotely - doporučený typ jídelní židle je A-0023 a polokřesílka B-0023.Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0027

Celodřevěná barová židle BST-0027 je součástí kompletní rodinky navržené designérem pro restaurace, kavárny, hotely. Vyrábí se k ní jídelní židle A-0027 a polokřesílko B-0027.Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0043

Barová židle BST-0043 je navržená designérem pro restaurace, kavárny, hotely. Vyrábí se k ní jídelní typ židle s označením A-0043.Při větším odběru cena bude stanovena individuálně.

Barová židle BST-0048

Barová židle BST-0048 je navržená designérem pro restaurace, kavárny, hotely. Vyrábí se k ní jídelní typ židle s označením A-0048.Při větším odběru cena bude stanovena individuálně.

Barová židle BST-0225

Barová židle je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0915

Židle je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Minimální množství odběru je 20ks.Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-1230

Židle je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-1260

Židle je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-2000

Barová židle je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-2090

Židle je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-4100

Barová židle BST-4100 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno se celodřevěná nebo s čalouněným sedákem a to z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-4350

Celodřevěná barová židle BST-4350 nebo ve variantě s čalouněným sedákem je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším množství bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-4570

Barová židle BST-4570 s čalouněným sedákem je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-5014

Barová židle BST-5014 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-5206

Barová židle BST-5206 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-5281

Barová židle BST-5281, s čalouněným sedákem nebo celodřevěná, je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-8000

Barová židle BST-8000 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyrábí se z buku. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-8003

Barová židle BST-8003 se vyrábění z bukového dřeva. Vhodné do zátěžových prostor (hospod).Tento typ určen pro větší množství odběru. Min.objednávka je na 20ks. Cena bude stanovena individuálně.

Barová židle BST-8110

Barová židle BST-8110 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-9202

Barová židle je vhodná do restauračního provozu. Jednoduchý nadčasový tvar a pevná konstrukce jsou důvodem dlouhé životnosti barovky.

Barová židle BST-9850

Židle se vyrábí v buku. Velký výběr čalounění (látky, koženky, látky s teflonovou úpravou - Carabu). Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle C-9850

Židle se vyrábí v buku. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-9705

Barová židle Evo BST-2940

Designová barová židle do zajímavého a neotřelého interiéru. Vyrábí se v bukovém a dubovém dřevě. V nabídce také s čalouněným sedákem, velký výběr látek a koženek, látky se snadnou údržbou. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle K2 BST-2220

Tato pěkná a netradiční židle je součástí designové rodinky sestávající z židle, křesílka, barového sezení a stolu určené pro kavárny a restaurace. Vyrábí se z bukového či dubového dřeva, bukové pak v široké škále moření.Při větším odběru poskytujeme výrazné slevy, cena bude stanovena individuálně.

Barová židle Otto

Židle z bukového dřeva, sedák čalouněný nebo dřevěný, vhodná do restaurací.

Barová židle C-4076

Barová židle C-4076 je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST 9230

Celodřevěná barová židle vhodná do restaurací,hotelů. Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

s